Ben Kimim?

Merhaba ben Muhlis Akkoca. 1992 yılında İstanbul’da doğdum. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler mezunuyum. Daha öncesinde çeşitli turizm şirketlerinde çalıştım ve e-ticaret ile uğraştım. Türkiye’de e-ticaretin ilk başladığı yıllarda bu işle ilgilenerek şirketimi bir hayli geliştirdim. Fakat sonraki yıllarda büyük şirketlerin e-ticarete girmesi ve tekelleşme oluştuğu için ileriki yıllarda işler eskisi gibi gitmedi.

Ardından yeni gelişen sosyal medya mecraları ile yakından ilgilenmeye başladım. Bu konuda çeşitli eğitimler alarak kendimi geliştirmeye çalıştım. Şu an ise sosyal medya mecralarından sadece Youtube ile ilgileniyorum. Kendi Youtube kanalımda ve çeşitli yerlerde eğitimler veriyorum. Bu sayede yeni birçok Youtube içerik üreticisi ve kurumsal firma ile çalışma imkanım oldu.

Aynı zamanda son 3 yıldır videografi ile ilgileniyorum. Video çekim, kurgu ve montaj hizmetleri sunuyorum. Yine Youtube’a içerik üretenler, kurumsal firmalar, müzisyenler ve çeşitli etkinlikler için video klipleri hazırlamaktayım.

Hedefim Youtube kanalım ile daha fazla kitlelere ulaşmak ve insanların kendilerini geliştirebileceği içerikler üretmek. Çünkü biliyorum ki Youtube başta olmak üzere diğer tüm sosyal medya platformları yeni dünyanın basın yayın organları olacak.

https://muhlisakkoca.com/wp-content/uploads/2021/05/muhlis-akkoca.png
Sosyal Medyanın Gücüyle Dünyaya Ulaş!
https://muhlisakkoca.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Sosyal Medya'dan Takip Et
Bana Ulaşın
Sosyal Medyanın Gücüyle Dünyaya Ulaş!
https://muhlisakkoca.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Sosyal Medya'dan Takip Et

muhlisakkoca.com | Tüm hakları saklıdır.

muhlisakkoca.com | Tüm hakları saklıdır.